نمایشگر یک مطلب

در آخرین روزهای سال و با انجام برنامه های مختلف;

در آخرین روزهای سال و در حالی که نفس بهار 95 پشت گوش زمستان نه چندان سرد 94 احساس می شود سالمندان مرکز توانبخشی روزانه سالمندان برکت رضوانشهر با گردآمدن دور سفره هفت سین باستانی و مرور خاطرات خود به استقبال سال نو رفتند.

دیدگاه‌ها

حاتمی حاتمی
سیبلذسبذاسبل
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۸

نمایشگر یک مطلب

در ادامه برگزاری همایش های مختلف انجام شد;

شانزدهم مهرماه بمناسبت روز جهانی کودک و گرامیداشت هفته سالمند مراسمی با حضور سالمندان ، جناب آقای شاه حسینی فرماندار محترم شهرستان و جمعی از دانش آموزان دبستان فاطمه الزهرا (س) رضوانشهر در مرکز توانبخشی روزانه سالمندان برکت رضوانشهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حاتمی مدیر مرکز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین ، دانش آموزان در این مرکز به معرفی اجمالی این مرکز پرداخت . در ادامه دانش آموزان با اهدای گل مقام سالمندان را گرامی داشتند.سپس فرماندار محترم نیز با اهدای گل به دانش آموزان ، روز جهانی کودک را به آنها تبریک گفتند.

از دیگر برنامه های این مراسم می توان به شعر خوانی سالمندان و دکلمه خوانی دانش آموزان اشاره کرد.

فرماندار محترم طی سخنانی وجود سالمندان را در بین جامعه مایه برکت و رحمت دانستند و از زحمات مربیان و خدمتگذاران سالمندان در تمامی عرصه ها تقدیر نمودند.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

نمایشگر یک مطلب

در ادامه برگزاری اردوهای مختلف صورت گرفت:

بیست و پنجم مرداد ماه سال جاری  تعداد 30 نفر از سالمندان مرد مرکز روزانه سالمندان برکت رضوانشهر به اردوی فرهنگی تفریحی یکروزه اردوگاه مهرجویان نیر اعزام شدند.

سالمندان در بدو ورود به اردوگاه با استقبال گرم عزیزان موسسه فرهنگی هنری نسیم گستر مواجه شدند. در ادامه سالمندان با شرکت در مراسم افتتاحیه با برنامه های این اردو آشنا گردیده و در جریان امور قرار گرفتند.سپس نماز جماعت مغرب و عشاء با حضور جناب آقای مصباح روحانی محترم اردوگاه برگزار شد.

سالمندان پس از صرف شام در مراسم شاد و زیبای جنگ شبانه شرکت نمودند.از دیگر برنامه های این اردو می توان کوهپیمایی، کلاس های آموزشی احکام اسلامی و گیاهان دارویی ، مسابقات فرهنگی و ورزشی گوناگون اعم از دارت ، طناب کشی و مچ اندازی نام برد.

در پایان سالمنداان با شرکت در مراسم اختتامیه اردوی خود را به پایان رسانده و اردوگاه را به مقصد رضوانشهر ترک کردند.

در همینجا برخود لازم میدانیم تا از زحمات تمامی عزیزان و بویژه دوستان عزیز در موسسه فرهنگی هنری نسیم گستر کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش اردوی کافی آباد

در ادامه برگزاری اردوهای مختلف صورت گرفت:

صبح روز شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه سال جاری تعداد 80 نفر از سالمندان مرکز روزانه برکت رضوانشهر به اردوی تفریحی و زیارتی امامزاده سید کافی کافی آباد اعزام شدند.

سالمندان با حضور در امامزاده به دعا و نیایش پرداختند . در ادامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجه الاسلام غالبی امام جمعه محترم خضرآباد برگزار شد.

سالمندان پس از صرف ناهار به مرکز عزیمت نمودند.


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.

جشن میلادحضرت علی(ع)

همزمان با میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر برگزار شد:

به مناسبت میلاد پر خیر و برکت حضرت علی (ع) و بزرگداشت روز پدر مراسم جشنی با حضور سالمندان در مرکز برگزار شد.

در این مراسم سالمند مرکز آقای غلامرضا حاتمی به مدیحه سرایی پرداخت و در ادامه  مرشد حامد رفیعی با ضرب خود به ذکر مولا علی (ع) پرداخت.


رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.

گزارش اردوی بافق


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.